Add Favorites İletişime Geçin

ADALAR MOLOZ ALIMI 

İstanbul Moloz Alimi  İstanbul’ un tüm ilçelerine hizmet sunmaktadır. Bu süreçte Adalar bölgesinede MOLOZ ALIMI hizmeti sunmaktayız. Uzman, deneyimli ve çalışkan ekibimiz ile hizmetimizi devam ettirmekteyiz. Ekibimiz ile siz değerli müşterilerimize kaliteli bir moloz alımı sunmaktayız. Moloz alımı nasıl gerçekleştirilecek diye sorucak olursanız moloz, çöp ve atıklarınızı kapı ve ya firma önüne aracımız ile yakınlaşıp işçilerimiz ile arabaya yüklüyoruz. Daha sonrasında ise moloz ve atıklarınızı İstanbul’ un belirli yerlerinde’ ki moloz döküm firmalarına belirli bir ücret karşılığında bırakıyoruz. Ucuz ve kaliteli hizmet için bize ulaşabilirsiniz.   Alo Moloz Atma Ekiplerimiz sahibi olduğu bilgi ve deneyimi, Siz değerli müşterileri ile paylaşmanın coşkusunu yaşamaktadır. Kurulduğu günden bugüne kadar Moloz Atma desteği hususunda dilerseniz komple atma taşıma hizmetiyle birlikte veya sadece araç tedariği veyahut taşıma işçiliği yapan uzman kadroya sahip olan firmamızın birçok olanaklarından yararlanabilir, Bizimle çalışmanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Moloz hattı sektöründe en ön sıralarda yerimizi almaktayız. Aldığımız molozları moloz döküm sahasına bırakıyoruz. Bizi tercih ettiğniz için teşekkürler İSTANBUL MOLOZ ALİMİ firması… 

1999 dan bu yana İstanbulun her ilçe ve semtlerine moloz alimi ve atımı hizmeti sunmaktadır.  İstanbul’ un her ilçesine hizmet verdiği gibi Adalar ilçesinede moloz hizmeti sunmaktadır. Adalar civarında mevcut tüm ilçelerinde ve semtlerinde inşaat, tadilat, dekorasyon  ve yıkım, kırım işleri sonrası ortaya çıkan moloz inşaat hafriyat toprak ve kumların bulundukları yerden müsaitlik durumuna göre personel ile çuvallanarak, ya da araçlar ile birlikte projenin sorumlu olduğu belediyenin belirlediği moloz döküm sahalarına taşınması işlemini gerçekleştiriyoruz.

moloz-hattı
moloz-hattı

ADALAR MOLOZ ATIMI 

Moloz Atımı her hangi bir yerden alınmış moloz ve atıkları gereken yerlere bırakılmasıdır. Bunun için bize  İSTANBUL MOLOZ ALİMİ firmamıza hemen ulaşabilirsiniz. 7/24 hizmet vermekteyiz. Moloz ve atıkları gerekildiği yerlere bırakıldıkdan sonra müşterilerimiz’ de fiyat konusunda kuşkulanma olabilir fakat kuşkunuz olmasız fiyat konusunda firmamız sizlere ucuz bir fiyat sunarak sizlerin bir tebessümünü alabilmektedir. adilat sonrası çıkan molozlar, fabrika yıkımı sonrası çıkan molozlar, ev yıkımı, bina yıkımı sonrası çıkan molozlar, tüm inşaat atıkları, dekorasyon atıkları molozların kapladığı alan gözetilerek farklı araçlarla İstanbul’un her bölgesinden, her noktadan alınarak, başarıyla moloz toplama, moloz taşıma, moloz dökme, moloz atımı işlemleri gerçekleştirilir.

İNŞAAT ATIK HAFRİYAT TOPLAMA 

Atık Toplama işini şehrin sokaklarında, yılda 365 gün hiç durmadan bayram ve genel tatil günlerinde bile ara vermeden gece ve gündüz olmak üzere üstün bir hizmet anlayışıyla, yapıyoruz. Atık toplama, ayrıştırma ve depolama faaliyetleri üzerinde düzenli olarak kontrol ve denetimler yapıyor, olumsuzlukları anında gideriyoruz. İnşaatlar’ dan alınan atıklarınızı güvenli bir şekilde alıp gerekli olan yerine teslim ediyoruz. 

inşaat-atık-alma
inşaat-atık-alma

ÇUVALLI & ÇUVALSIZ MOLOZ ALIMI ATIMI 

İstanbul moloz hattı ; kazançlı ekonomik ve titiz çalışmaları ile 7/24 hizmet vermektedir.. İstanbul Moloz Alımı 7/24 molozlarınız çağrı merkezimize bıraktığınız talep ile birlikte sizler ile iletişime geçilip en kısa sürede tüm bölgelerden çuvallı çuvalsız moloz alımlarınız yapılır. Tadilat içerinde duvar yıkım kırım ustalarımız profesyonel ekiplerimiz ile hizmetinizdeyiz. İstanbul moloz hattı ; Çuvalsız moloz alımında ise bölgedeki tüm moloz atıkları alınarak bölgenin müşteriye temiz halde teslim edilmesini içermektedir. İstanbul moloz hattı ; Tüm istanbul genelinde tadilat, tamirat, yıkım, kırım, tamir işleri yapmakla birlikte siz müşterilerine verdiği değeri yaptığı proje ve çalışmalardaki başarısı ile kanıtlamıştır.

          Adalar moloz hattı, Adalar moloz atımı, Adalar moloz atma, Adalar moloz alımı, Adalar moloz alan firmalar, Adalar moloz atımı fiyatları. 

• Zile Nakliyat

• Güngören Moloz HATTI

• Eyüpsultan Moloz HATTI


  1. ilhan varlı said on 5 Ekim 2019 11:07:

    7/24 kesintisiz hizmet için bizlere ulaşabilirsiniz.

No Feedback Received

Call Now ButtonTIKLA ARA