Add Favorites İletişime Geçin

AVCILAR MOLOZ ALIMI


Avcılar moloz alımı, moloz toplama kırım, hafriyat  inşaat sektörü ile alakalı her türlü işlerinize cevap verebilecek İstanbul Moloz Alımı  adı altında toplanan firmamız 1999 yılından buyana hizmet vermektedir. Hizmet bölgelerimiz İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasınada bulunan şubeleri ile bütün ilçelerde hizmet vermektedir. Yıkım kırım tadilat moloz alımı katlardan moloz taşıma otoparklardan moloz taşıma park bahçe ve peyzaj çalışmalarını da müşterilerimize sunmaktayız. Bizi arayan bazı müşterilerimiz molozun ne olduğunu bilmedikleri için evlerinde tadilat yaptıklarını yapılan tadilatın sonunda evlerinde taş ve beton yığınları olduğunu söylüyorlar ve bu taş ve beton yığınlarının ne yapacaklarının bilmediklerini sokağa çıkardıklarında ceza yiyebileceklerini ya da kırsal bir bölgeye götürüp dökmenin çok ağır bir cezası olduğunu bilmediklerini bizlere sunuyorlar bizde halka hizmet bağbında böyle bir işten hem para kazanarak hem de insanların çevreye doğaya zarar vermeden her hangi bir belediye görevlisinden ceza yemeden onları bu işten kurtarmış oluyoruz. Gerek evlerinde, gerekirse iş yerlerinde bina girişlerinde ve ya kapı önlerine bıraktıkları molozları yani inşaat atıklarını bize haber verildiği taktirde küçük meblağlar karşılığında sizleri bu sıkıntıdan kurtarmış oluyoruz.

moloz-alimi
moloz-alimi

YAŞANMIŞ MOLOZ ATIMI TERÖRÜ

Burdan yaşanmış bir olaydan bahsedicem burda vatandaşın biri evinde mutfak tezgahını kırıp yerine yenisini yapmış eski mutfak tezghından çıkan molozları torbalara doldururken günü geçmiş ödenmiş su faturasını da torbalara koymuş ve bu molozları atmak için sokaktan geçen bir nakliyeci ile anlaşarak molozları kamyonete yükleyip göndermişler her hangi bir evrakta nakliyeciden istenmemiş plakası dahi alınmamış nakliyecide döküm parasından kurtulmak için hafriyatları bi araziye götürüp atmış ordan kaçıp gitmiş daha sonra zabıta ekipleri birilerinin döktüğü molozları farketip kontrol için gittiğinde torbadan çıkan su faturasından yola çıkarak molozların sahibini bulmuşlar ev sahibi ne kadar da nakliyeciye verip gönderdiğini söylesede elinde evrak olmadığı için suçlu bulunmuştur büyük para cezası kesilmiştir. Sizde bu sorunlarla karşılaşmamak için İSTANBUL MOLOZ ALİMİ  adında toplanan firmamızdan yardım talep edebilirsiniz hoşçakalın…

Avcılar moloz toplama ve moloz atımı servisi arıyorsanız doğru adrestesiniz. Servisimiz A dan Z ye tüm moloz işleriniz ile ilgili moloz araçları, çuvallı, çuvalsız moloz taşıma eleman ihtiyaçlarınızı karşılamak amacıyla kurulmuştur. Büyük küçük bütün moloz atım işlerinizde tercih edebileceğiniz, Avcılar bölgesindeki bünyesinde kaliteli güvenilir moloz atım ekiplerini barındıran saygın bir kuruluştur. Avcılar Moloz atımı işlerinin herbiriyle uğraşmak fazla zaman kaybına ayrıca ekonomik açıdan maliyetin yükselmesine sebep olmaktadır. Moloz atım ekiplerimiz sizleri birsürü durumdan kurtarmak, Moloz taşıma sistemleri üzerinde belirtilen moloz hattı işçilik yada malzemeleri ilişkin daha verimli, az maliyetli çözümler getiren alternatifler sunmaktadırlar. İşlerinde deneyimli kaliteli Avcılar moloz hattı ekiplerimizle Villa, Bina, Cephe, Ev, Okul, Hastane, Teras, işyeri, Ofis, Mutfak, Banyo, Daire, Koridor, Bahçe, İnşaat, Balkon, Duvar Kırımı, Şap Sökümü gibi alanları tadilat ve dekorasyonundan sonra çıkan molozların atımını sorunsuz yapmaktadırlar. Avcılar Alo Moloz Toplama, Moloz Atımı bizim işimiz. 

Moloz-hatti-kirim-ekibi-4
Moloz-hatti-kirim-ekibi-4

Molozcu arıyorsanız arayın en yakın moloz ekibi mizi size yönlendirelim.

Avcılar Eleman Moloz Atımı İhtiyacını Bizimle Karşılıyor;

Çalışma yapılacak alanlarda; Özel tasarımlarda sistemin düzgün belirlenmesi, çalışabilmesi çevreye zarar vermeden nasıl yapılması gerektiği konusunda, diğer bircok kriteri değerlendirmek üzere uzman Avcılar moloz taşıma ekibimizden KEŞİF talep edebilirsiniz. Moloz taşıma fiyatının keşiften sonra belirlenmesi sağlıklı olacaktır.

 

• Zile Nakliyat

• Bağcılar Moloz Hattı

• EyüpSultan Moloz Hattı


  1. ilhan varlı said on 22 Temmuz 2019 12:57:

    Kaliteli işçilik güvenilir firma..

No Feedback Received

Google+

Call Now ButtonTIKLA ARA