Add Favorites İletişime Geçin

Bahçelievler Moloz Atım Sahası

Bahçelievler moloz atımı işlemi genellikle belediye ile anlaşmalı yani taşeron firmalar tarafından yapılmaktadır. Bu firmalar molozun bulunduğu adresten molozlarınızı alarak, moloz döküm sahalarına götürmektedir. Bahçelievler’de moloz döküm sahası olmadığı için, bu döküm işlemi genellikle diğer ilçelerdeki sahalara yapılmaktadır. Bahçelievler’de ikamet eden herkes alo moloz hattımızı arayarak, moloz atımı talebinde bulunabilirler. Molozu kapsayan atıklar tadilat ve dekorasyon nedeniyle ortaya çıkan atıkları kapsamaktadır.

moloz-döküm-sahaları
moloz-döküm-sahaları

Bahçelievler ilçesindeki binaların ve iş yerlerinin bir çoğu onlarca yıl önce kurulmuştur. Bu nedenle özellikle yaz ayları başında olmak üzere, tadilat ve dekorasyon yapım işlerinin yoğun olarak yaşandığı bir ilçedir. Bu nedenle de moloz atımı konusunda ne yapacağını bilmeyen vatandaşlarımız hakkında bu yazımızda bilgilendirme yapacağız. 

 ETRAFA MOLOZ ATMANIN CEZASI 

Bu ilçede yapılan bu işler nedeniyle çıkan fayans, duvar, şap, alçı, mutfak, banyo ve wc molozlarının bina önlerine bırakılması veya çöp konteynerlerine atılması yasaktır. 5236 sayılı kanuna göre bu yasağı çiğneyene 5 bin TL’ye kadar idari para cezası uygulanmaktadır. Öyle ki bazen çıkan moloz miktarı tonlarca miktarda olmaktadır ve istense de çöp konteynerine sığmamaktadır. Bunun sonucunda da bazı kişiler molozu çuvallara bölerek yine çöp konteynerlerine atmaktadır. Ancak bu şekilde yapılan işlemler de her konteyner için ayrı ayrı ceza yazılabilme ihtimali de vardır. Birçok kişi bu yasayı bilmediği için bu durum ile sık karşılaşılmaktadır. 

yasal-moloz
yasal-moloz

İstanbul moloz atımı, İstanbul molozcu, İstanbul moloz atma, İstanbul moloz taşıma, İstanbul moloz atım fiyatları, İstanbul moloz atim firmaları, İstanbul en uygun moloz atım firması, İstanbulda moloz alan firmalar, İstanbuldaki moloz kamyonu, İstanbul’un molozcusu, İstanbul moloz aracı, İstanbul kepçeli moloz doldurma, İstanbuldan molozun dökme alanları, Çöp atımı, Kanepe, Mutfak Dolabı, Alçıpan Kırıntıları, Fayans Kırımı Molozu, Beton Sökümü, Şap Sökme işleri için istanbulmolozalimi.net size yeter. 

  • Molozun alınacağı adres, moloz miktarı, istediğiniz eleman sayısı, istediğiniz nakliye aracı türü ve eğer ihtiyacınız var ise iş makinesi talebinde bulunabilirsiniz.
  • Verdiğiniz bilgilere göre size randevu tarihi ve tahmini ücret hakkında bilgi verilir.
  • Randevu tarihinde adresinize gelinir ve moloz miktarına göre son fiyat verilir.
  • Molozunuz ekibimiz tarafından toplanarak döküm sahasına götürülür.
  • Uzman arkadaşımız size ortalama 1-2 saat içinde dönüş yapar.
  • Randevu saati belirlenir.
  • İşlem ücreti müşteriye söylenir.
  • Randevu tarihinde  molozlar adresinizden ekibimizce alınır.

Size en yakın moloz atım ekiplerimizi sizlere yönlendiriyor kaliteli ekonomik ve hızlı çözüm üretiyoruz. Her türlü tadilat dekorasyon sonrası, Yıkım kırım işleri sonucunda biriken molozlar çevre kirliliği  görüntü kirliliği meydana getirmektedir. Bizler İSTANBUL MOLOZ ALİMİ servisini kurarak hem çevreye hemde İstanbul’a görünüm açısından katkı sağlamaktayız. Çevreci yeşil ekiplerimiz moloz toplama servisi İstanbul’un her bölgesine hizmet vermektedir.

 

Nakliyat ve Taşımacılık

• Adalar Moloz Hattı

• Arnavutköy Moloz Hattı


Keywords    
No Feedback Received

Google+

Call Now ButtonTIKLA ARA