0 533 646 13 60
Visit Website Add Favorites İletişime Geçin

HAFRİYAT ATIK TOPLAMA

İstanbul faaliyet gösteren firmamız çuvalsız ve çuvallı moloz, hafriyat toplama firmasıdır. Çuvalsız molozlar gerek cisipi, kepçe, kato gerekse insan gücü kullanılarak hafriyat araçlarına yüklenerek belediyelerin uygun gördüğü yerlere belirli ücret karşılığında dökülmektedir. Çuvalsız moloz atımı yapılan İstanbul moloz alımı ekibi olarak istanbul’ un tüm ileçelerine çağrı merkezimizin bize ulaşılması ile molozlarınız çuvalsız alınır.
Moloz alımı demek sadece o kirliğin ortadan kaldırılması demek değildir, önce güvenlikli bir şekilde molozlarınız alınır, sonrasında molozlar bölgeden alınarak gelen araçlarımız ize moloz atım alanlarına gönderilir. Çuvalsız moloz alımı yapılan bölge ne amaç için kullanılacak ise temiz bir şekilde müşteriye teslim edilir.

Alo moloz hattı olarak çağrı merkezimizden moloz atımı il alakalı olarak araç ve personel talebinde bulunabilirsiniz.Tüm İstanbul ve çevresine bu konuda hizmet verilmektedir. Hem ekonomik hemde kaliteli ve güvenilir hizmet almak istiyorsanız bu işin profesyoneli olan çalışanlarımızı profesyonel kadromuzu tercih etmelisiniz.

cuvalsiz-moloz-2
cuvalsiz-moloz-2

İstanbul moloz alım merkezi olarak hep ilkemiz ve çalışma şeklimiz tamamı ile müşteri memnuniyeti odaklıdır.
İstanbul tüm belediye bölgelerine mahallelerine Moloz Nakliyesi hizmeti verilmektedir. Web sitemiz üzerinden bize ulaşın. En kısa sürede size yakın Moloz Nakliyesi için saha ekiplerimizi tarafınıza yönlendiriyoruz. 7/24 kesintisiz hizmet için bizlere ulaşabilirsiniz.

İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasında bulunan şubeleri ile moloz hattı, moloz atımı, moloz toplama ve ayrıca yıkım, kırım, tadilat ve dekorasyon işleri yapan yılların verdiği tecrübe ile işinin ehli bir  firmayız. Yapılan bütün çalışmalar ile kalmayıp her geçen gün biraz daha kendini geliştiren günümüz şartlarında bulunan iş makinaları ile işlerini hızlandıran köklü ve kurumsal firma olup bu tarz işleri yapabilmesi için gerekli olan yetki belgeleri ve vergi kaydı tam olan müşterilerine güven sunan bir firmayız. Ayrıca yıkım kırım işlerinde yapılan çalışmalar vakit zaman garantsi verilerek teslim edilmektedir.

 

cuvalsiz-moloz-3
cuvalsiz-moloz-3

Alkent Moloz Nakliyesi, Atatürk Moloz Nakliyesi, Bahçelievler Moloz Nakliyesi, Batıköy Moloz Nakliyesi, Celaliye Moloz Nakliyesi, Cumhuriyet Moloz Nakliyesi, Çakmaklı Moloz Nakliyesi, Dizdariye Moloz Nakliyesi, Fatih Moloz Nakliyesi, Güzelce Moloz Nakliyesi, Hürriyet Moloz Nakliyesi, Kamiloba Moloz Nakliyesi, Karaağaç Moloz Nakliyesi, Kumburgaz Merkez Moloz Nakliyesi, Mimarsinan Moloz Nakliyesi, Muratbey Moloz Nakliyesi, Muratçeşme Moloz Nakliyesi, Pınartepe Moloz Nakliyesi, Türkoba Moloz Nakliyesi, Ulus Moloz Nakliyesi, Yenimahalle Moloz Nakliyesi.

• Zile Nakliyat

• Çatalca Moloz ALIMI

• Zeytinburnu Moloz Hattı


  1. ilhan varlı said on 13 Temmuz 2019 03:15:

    Yerinde ve zamanında işe başlayıp temizleyip ekonomik bir firmadır.

No Feedback Received

Google+

Call Now ButtonTIKLA ARA