0 533 646 13 60
Visit Website Add Favorites İletişime Geçin

 

İstanbul faaliyet gösteren firmamız çuvalsız ve çuvallı moloz, hafriyat toplama firmasıdır. Çuvalsız molozlar gerek cisipi, kepçe, kato gerekse insan gücü kullanılarak hafriyat araçlarına yüklenerek belediyelerin uygun gördüğü yerlere belirli ücret karşılığında dökülmektedir.

Çuvalsız moloz atımı yapılan İstanbul moloz alımı ekibi olarak istanbul’ un tüm ileçelerine çağrı mezkezimizden bize ulaşılması ile molozlarınız çuvalsız alınır.
Moloz alımı demek sadece o kirliğin ortadan kaldırılması demek değildir, önce güvenliki bir şekilde molozlarınız alınır, sonrasında molozlar bölgeden alınarak gelen araçlarımız ize moloz atım alanlarına gönderilir. Çuvalsız moloz alımı yapılan bölge ne amaç için kullanılacak ise temiz bir şekilde müşteriye teslim edilir.

Alo moloz hattı olarak çağrı merkezimizden moloz atımı il alakalı olarak araç ve personel talebinde bulunabilirsiniz.Tüm istanbul ve çevresine bu konuda hizmet verilmektedir. Hem ekonomik hemde kaliteli ve güvenilir hizmet almak istiyorsanız bu işin profesyoneli olan çalışanlarımızı profesyonel kadromuzu tercih etmelisiniz.

cuvalsiz-moloz-2

cuvalsiz-moloz-2

 

İstanbul moloz alım merkezi olarak hep ilkemiz ve çalışma şeklimiz tamamı ile müşteri memnuniyeti odaklıdır.
İstanbul tüm belediye bölgelerine mahallelerine Moloz Nakliyesi hizmeti verilmektedir. Web sitemiz üzerinden bize ulaşın. En kısa sürede size yakın Moloz Nakliyesi için saha ekiplerimizi tarafınıza yönlendiriyoruz. 7/24 kesintisiz hizmet için bizlere ulaşabilirsiniz.

 

cuvalsiz-moloz-3

cuvalsiz-moloz-3

 

Gürpınar Moloz Nakliyesi, Kavaklı Moloz Nakliyesi, Marmara Moloz Nakliyesi, Yakuplu Moloz Nakliyesi, Arapcami Moloz Nakliyesi, Asmalımescit Moloz Nakliyesi, Bostan Moloz Nakliyesi, Bülbül Moloz Nakliyesi, Camiikebir Moloz Nakliyesi, Cihangir Moloz Nakliyesi, Çukur Moloz Nakliyesi, Emekyemez Moloz Nakliyesi, Evliya Çelebi Moloz Nakliyesi, Fetihtepe Moloz Nakliyesi, Firuzağa Moloz Nakliyesi, Gümüşsuyu Moloz Nakliyesi, Hacıahmet Moloz Nakliyesi, Hacımimi Moloz Nakliyesi, Halıcıoğlu Moloz Nakliyesi, Hüseyinağa Moloz Nakliyesi, İstiklal Moloz Nakliyesi, Kadı Mehmet Efendi Moloz Nakliyesi, Kamerhatun Moloz Nakliyesi, Kalyoncukulluğu Moloz Nakliyesi, Kaptanpaşa Moloz Nakliyesi, Katip Mustafa Çelebi Moloz Nakliyesi, Keçecipiri Moloz Nakliyesi, Kemankeş Kara Mustafa Paşa Moloz Nakliyesi, Kılıçalipaşa Moloz Nakliyesi, Kocatepe Moloz Nakliyesi, Kulaksız Moloz Nakliyesi, Kuloğlu Moloz Nakliyesi, Küçükpiyale Moloz Nakliyesi, Müeyyetzade Moloz Nakliyesi, Ömeravni Moloz Nakliyesi, Örnektepe Moloz Nakliyesi, Piripaşa Moloz Nakliyesi, Piyalepaşa Moloz Nakliyesi, Pürtelaş Moloz Nakliyesi, Sururi Moloz Nakliyesi, Sütlüce Moloz Nakliyesi, Şahkulu Moloz Nakliyesi, Şehit Muhtar Moloz Nakliyesi, Tomtom Moloz Nakliyesi, Yahya Kahya Moloz Nakliyesi, Yenişehir Moloz Nakliyesi, 19 Mayıs Moloz Nakliyesi, Ahmediye Moloz Nakliyesi, Alkent Moloz Nakliyesi, Atatürk Moloz Nakliyesi, Bahçelievler Moloz Nakliyesi, Batıköy Moloz Nakliyesi, Celaliye Moloz Nakliyesi, Cumhuriyet Moloz Nakliyesi, Çakmaklı Moloz Nakliyesi, Dizdariye Moloz Nakliyesi, Fatih Moloz Nakliyesi, Güzelce Moloz Nakliyesi, Hürriyet Moloz Nakliyesi, Kamiloba Moloz Nakliyesi, Karaağaç Moloz Nakliyesi, Kumburgaz Merkez Moloz Nakliyesi, Mimarsinan Moloz Nakliyesi, Muratbey Moloz Nakliyesi, Muratçeşme Moloz Nakliyesi, Pınartepe Moloz Nakliyesi, Türkoba Moloz Nakliyesi, Ulus Moloz Nakliyesi, Yenimahalle Moloz Nakliyesi.

Zile Nakliyat


  1. ilhan varlı said on 13 Temmuz 2019 03:15:

    Yerinde ve zamanında işe başlayıp temizleyip ekonomik bir firmadır.

No Feedback Received

Call Now ButtonHEMEN ARA