Add Favorites İletişime Geçin

FİRÜZKÖY MOLOZ HATTI


İstanbul ilinin firüzköy ilçesi olan firüzköy moloz alimi atımı ve bunlara ait çıkan moloz hafriyatı profoyonel işçilerimiz ile titizlikle hizmet vermekteyiz.Firüzköy moloz alimi ve atımı.Uzman işçilerimiz ve profosyone ekiplanlarımızla siz değerli istanbullulara hizmet vermekten gurur duyuyoruz.İSTANBUL MOLOZ ALİMİ firması olarak 1999 dan beri İstanbulun her iki yakasına yane 38 ilçelsine hizmet vermekteyiz.İnşaat tadilat ve dekorasyon sonrası ortaya çıkan çuvalsız,çuvallı molozları Firüzköy moloz hattı ekiplerimizle katlardan ve ya bina önlerinden molozlarınızı alıyor İstanbul büyükşehir belediyesinin moloz döküm sahasına bırakıyoruz.Bizle firüzköy en yakın moloz alimi ve atımı ekibimizi sizlere yönlendiriyor ekonomik ve hızlı çözüm sizlere üretiyoruz.Firüzköy bölgesinden bizlere ulaşabilir araç ve ya eleman talebinde bulunabilirsiniz.

Firüzköy moloz alimi ve atımı firması  arıyorsanız doğru adrestesiniz.Firmamız A dan Z tüm moloz işleriniz ile ilgili moloz araçları çuvallı çuvalsız moloz taşıma işçi ihtiyaçlarınızı karşılamak amacıyla kurulmuştur.Büyük küçük tüm moloz alimi ve atimi işlerinizde edebileceğiniz Firüzköy bölgesindeki bünyesinde kaliteli güvenilir moloz atımı ve alimi ekipleriniz barındıran saygın bir kuruluşdur. Firüzköy moloz alimi ve atımı işlerinin herbiriyle uğraşmak fazla zaman kaybına ayrıca ekonomik açıdan maliyetin yükselmesine sebep olmaktadır.İşlerinde deneyimli ve kaliteli Firüzköy moloz hattı ekiplerimiz le Villa Cephe Bina  Okul Hastane  Teras  İşyeri  Ofis  Mutfak  Banyo  Daire  Koridor  Bahçe  İnşaat Balkon  Duvar Kırımı Şap Sökümü gibi alanları tadilat ve dekorasyonundan sonra çıkan molozların aliminı ve atımı sorunsuz yapmaktadırlar.Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler İSTANBUL MOLOZ ALİMİ firması… 

Moloz-hatti-kirim-ekibi-28

İŞ MAKİNESİ İLE MOLOZ TOPLAMA 

Avrupa’da moloz taşıma işi ayrı bir sektör haline gelmiştir. Mevcut araçlarının ömürleri yanı sıra çevresel faktörleri göz önünde bulunduran Avrupa ülkeleri bu atıkları ayrı olarak toplamaktadır. Türkiye’de de Firüzköy Belediyesinin yaptığı bir uygulama oldukça başarıya ulaşmıştır. Firüzköy Belediyesi İstanbul’da eski ve yeni binaların birbirine harmanlandığı ve hızla büyüyen bir ilçe olarak Moloz problemini Çift Kollu Kaldırıcı ile toplamaktadır. Böylece hem toplanan atıkların çevresel etkisi azaltılmış hem de görüntü kirliliği olmadan bu atıkların hızla bölgeden uzaklaştırılması sağlanmıştır.

1999 dan bu yana İstanbulun her ilçe ve semtlerine moloz alimi ve atımı hizmeti sunmaktadır.  İstanbul’ un her ilçesine hizmet verdiği gibi Ortaköy ilçesinede moloz hizmeti sunmaktadır. Ortaköy civarında mevcut tüm ilçelerinde ve semtlerinde inşaat, tadilat, dekorasyon  ve yıkım, kırım işleri sonrası ortaya çıkan moloz inşaat hafriyat toprak ve kumların bulundukları yerden müsaitlik durumuna göre personel ile çuvallanarak, ya da araçlar ile birlikte projenin sorumlu olduğu belediyenin belirlediği moloz döküm sahalarına taşınması işlemini gerçekleştiriyoruz. İSTANBUL MOLOZ ALİMİ deneyimli ve uzman ekibi ile işini temiz bir şekilde halletmektedir. İşimizi etrafta kimseyi rahatsız etmeden sakince yaparız.Okul villa bina işyerleri vb. gibi yerlerde de yıkım kırım yapılır kalan moloz parçalarıda toplanır.  Bizim için en önemli şey müşterilerimizin memnuniyetidir.

Moloz Atıklarının  Çöp Kasası İle Taşımanın Zararları 

• Molozlar sıkışmayan ve sert malzemelerdir. Arkadan yüklemeli çöp kasaları, atığı arka silindirik kazan içinde sıkıştırır ve yukarı doğru çeker. Bu atıkları çöp ile birlikte alınması durumunda

• Evsel atık çöp kasaları düzenleme depolama sahasına gitmektedir. Bu atıklar düzenli depolama sahalarında fazladan yer kapladığı gibi çöp gazından üretilen elektrik ve havalandırma bacalarının görevini yapmasına engel olabilir.

• Konteyner kaldırma kapasitesi 500 kg ila 800 kg arasındadır. Konteyner ile yüklemelerde, yoğunluğu yüksek olan inşaat atıkları kaldırma sistemine zarar vermektedir.

• Zile Nakliyat

• Gaziosmanpaşa Moloz HATTI

• Tekstilkent Moloz Hattı


No Feedback Received

Google+

Call Now ButtonTIKLA ARA