Add Favorites İletişime Geçin

GİYİMKENT MOLOZCU EKİBİ


 

İstanbul konumlu olan firmamız Avrupa ve Anadolu yakasında bulunan şubeleri ile yıllardır her türlü moloz taşımacılığı yapan bir firmadır. İstanbul’ un her bölgesine kamyon ve kamyonetlerimiz ile adreslerden kepçe yada elemanlı veya elemansız olarak açık ve çuvallı molozlarınızı toplamaktayız. Yapılan bütün çalışmaları kendi  bünyemiz’ de bulunan sigortalı olarak çalışan elemanlar ile yapmaktayız. İstanbul Moloz Alimi adındaki firmamız’ a aittir bütün araç ve ekipmanlar bu yüzden ekonomik fiyatlar sunmaktayız. Müşterilerimize kesintisiz olarak 365 hizmet vermekteyiz.

 

GİYİMKENT ŞUBEMİZ’ İN FAALİYETLERİ

Giyimkent’ te bulunan şubemiz de İstanbul geneli olduğu gibi her türlü moloz toplama sevkiyatları nı 7/24 gerçekleştirmektedir. Giyimkent içerisinde bulunan dükkanlar, depolar, ofisler ve her türlü yerleşim bölgelerinde yapılan yıkım, kırım, tadilat ve dekorasyon işleri sonucunda ortaya çıkan hafriyat ( moloz ) adı altında toplanan taş, beton, tuğla, alçıpan ve gibi inşaat sektöründe kullanılan kullanım özelliğini yitirmiş her türlü malzemelere biz moloz deyip bu işlem üzerinde çalışmaktayız.

Giyimkent_Moloz-hattı
Giyimkent_Moloz-hattı

 

• Giyimkent moloz hattı

• Giyimkent moloz atımı

• Giyimkent moloz alan firmalar

• Giyimkent tadilat dekorasyon ustaları

• Giyimkent yıkım kırım ustaları

 

GÜVENİLİR FİRMA HİZMETİ

Giyimkent içi dükkan ve depolarda yapmak istediğiniz tadilatlar gereği yapılması gereken her türlü yıkım ve kırım işlerini yapmaktayız. Yaptığımız bütün çalışmalar sadece Giyimkent ile sınırlı olmayıp İstanbul geneli moloz alımı ve yıkım, kırım işleri yapılmaktadır. Yıkım, Kırım işlerinde insan gücünün dışında hilti, matkap kırıcı tarzı malzemeler ile yapılan kırımların dışında kepçe, kato gibi iş makinaları ile de yıkılması gereken yerleri başka yere zarar vermeden kırıp molozlarını alıp temizleyip süpürdükten sonra teslim etmekteyiz. Kalite tesadüf değildir.

 

Atık maddelerden ortaya çıkan molozlarınızı almak için buradayız. 7/24 kaliteli bir şekilde hizmet sunmaktayız. Sizlerden aldığımız moloz ve atıkları belediyenin bulundurduğu Moloz Döküm Sahalarına döküyoruz. Giyimkent gibi İstanbul’ un her bir ilçesinde şubelerimiz mevcuttur bizleri arayarak sizlere en yakın ekibimizi yönlendirebilir işinizi hızlı bir şekilde bitirebiliriz.

moloz-döküm-sahaları
moloz-döküm-sahaları

• Ortaköy moloz hattı

• Zile Nakliyat

• Bağcılar Moloz HATTI

 


  1. ilhan varlı said on 30 Temmuz 2019 19:19:

    Yıllardır hizmet veren bir firmadır.İşini kaliteli ve titiz bir şekilde biterecegine emin olabilirsiniz.

No Feedback Received

Call Now ButtonTIKLA ARA