Add Favorites İletişime Geçin

 

       İSTANBUL BEYKOZ MOLOZ ALİMİ

 

İstanbul bölgesinde yıkım  kırım tadilat vb. işlerinizi sonucunda ortaya çıkan molozlarınız hem çevre hemde insan sağlığı açısından büyük bir zarar vermektedir.  Biz İSTANBUL MOLOZ ALİMİ firmamız bu durumun önüne geçerek istanbul avrupa ve anadolu yakasında atılacak olan molozlarınız için sizlere en yakın işçilerimizi yönlendirerek bu durumun önüne geçmekteyiz. İSTANBUL MOLOZ ALİMİ kapı önlerinden ve katlardan çuvallı yada çuvalsız molozlarınız ekibimiz sayesinde alınıyor istanbulun moloz döküm sahasında bırakıyoruz.

7/24 (0212 664 13 60) ve ya (0533 646 13 60) (İSTANBUL MOLOZ ALİMİ) bizlere ulaşabilirsiniz. İSTANBUL MOLOZ ALİMİ çevreci elemanları ile istanbulun her bölgesinde hizmet vermekteyiz.

Beykoz_Moloz-hatti

Beykoz_Moloz-hatti

 

İstanbulun her bölgesinde çuvallanmış ya da gerekli olan inşaat tadilat ve dekorasyon yıkım kırım sonucu oluşan molozlarınız için bizlere ulaşın.İstanbul anadolu ve avrupa yakasında 7/24 moloz toplama servisi;Katlardan ya da önünden çuvallı ya da çuvalsız her türlü molozlarınız işçilerimiz ile alıyoruz döküm sahasına götürüyoruz. Sizlerle 7/24 bizleri moloz hattı araç ve eleman talebinde bulunabilirsiniz.Bizler en yakın moloz atım ekiplerimizi sizlere yönlendiriyor kaliteli ekonomik ve hızlı çözüm üretiyoruz.Her türlü tadilat dekarasyon sonrası Yıkım Kırım işleri sonucunda biriken molozlar çevre kirliliği ve görüntü kirliliği meydana getirir.Bizler bunun  moloz hattı servisi kurarak hem çevreye hem de İstanbul’a görünüm açısından büyük bir katkı sağlamaktayız. Çevreci yeşil ekiplerimiz moloz toplama servisi İstanbul un anadolu ve avrupa olarak her bölgesinde hizmet vermekteyiz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

www.nakliyattasimacilik.org

Moloz-hatti-kirim-ekibi-13

Moloz-hatti-kirim-ekibi-13


No Feedback Received