Add Favorites İletişime Geçin

KADIKÖY MOLOZ


Kadıköy Belediyesi Moloz Alımı, de kırım yıkım, tadilat işi yaptırmak isteyenler doğru adrestesiniz .Bizler duvar kırım,şap kırım,beton kırım, alçıpan duvar kırım ,daire içi kırım işleri ve tüm yıkım kırım işlerinizi halletmekteyiz ve sizlere sadece bir telefon kadar uzaklıktayız. Kırım Yıkım & Tadilat İşleri.  İnşaat, dekorasyon ve tadilat sonrası çıkan atıklar, çöpler vb. molozlarınızı katlardan bina önlerinden alarak istanbul büyükşehir belediyesinin moloz döküm sahasina moloz ekibimizce dökülür ve çevreye hiçbir zarar verilmez. Kadıköy Moloz Kırım bölgemizin eski yerleşim olması sebebiyle Çoğu Zaman tadilat ve yıkım prosedürleri çok olmaktadır. Bizler’de bu hususta müşterimizin ne kadar işlerini basitleştirebilirsek memnun kalacağız. Tadilat işleri ya da kırım işleri çok zor ve Maliyet isteyen işlerdir bizlerde bu hususta müşterimize en hızlı ve düşük maliyetlerle yardımcı olmaya çalışıyoruz.

moloz-hattı
moloz-hattı

YIKIM KIRIM TADİLAT İŞLERİ

Kadıköy Belediyesi Moloz Alımı,  Yıkım, kırım, tadilat ve dekorasyon sonucu çıkan molozlar görüntü kirliliği oluşturmaktadır. Görüntü kirliliğinin yanısıra çevreye ciddi zararlar vermektedir. İşte bu noktada deneyimli ve yeterli araç sayısına sahip firmamız Kadıköy Moloz Atım Hattı probleminin çözümüne hizmet etmektedir. Evlerinizde ve iş yerlerinizde tadilat dekorasyon ve yıkım kırım sonucu çıkan molozların atımı için bizleri arayabilirsiniz. Haftanın her günü ve günün her saati arayabilirsiniz. Firmamız prensipleri gereği yalnızca ücreti karşılığında hizmet vermemektedir. Gerektiğinden yıkım kırım ve moloz işleriniz için danışabilir fikir elde edebilirsiniz.

Moloz Atımı Büyük Şehirlerde Çok Sıkıntılı ve Zordur, Bizler İse tam bu durumda devreye giriyoruz Molozlarınızı veya çıkan çöp ve atıklarınızı kapınızda alıyoruz Döküme götürüyoruz. Kadıköy Moloz Hattı sizlerden almış olduğumuz moloz ve çöpler, Firmamızın kendi bünyesinde tutmuş olduğumuz moloz döküm sahasına getirerek döküyoruz.

Moloz-hatti-kirim-ekibi-27
Moloz-hatti-kirim-ekibi-27

• Beyoğlu Moloz Hattı

• Çekmeköy Moloz Hattı

 


 1. ilhan varlı said on 14 Mart 2020 11:26:

  Tebrikler İstanbul Moloz Alımı

 2. ilhan varlı said on 14 Mart 2020 11:26:

  Müthiş

 3. ilhan varlı said on 14 Mart 2020 11:26:

  Tüm ekibe selam

 4. ilhan varlı said on 14 Mart 2020 11:26:

  Efsane hizmet

 5. ilhan varlı said on 14 Mart 2020 11:26:

  Temiz işçilik

No Feedback Received

Google+

Call Now ButtonTIKLA ARA