Add Favorites İletişime Geçin

KAĞITHANE MOLOZ HATTI 


Kağıthane Moloz Alımı İşlerinde deneyimli kaliteli Kağıthane moloz hattı ekiplerimizle Villa, Bina, Cephe, Ev, Okul, Hastane, Teras, iş yeri, Ofis, Mutfak, Banyo, Daire, Koridor, Bahçe, İnşaat, Balkon, Duvar Kırımı, Şap Sökümü gibi alanları tadilat ve dekorasyonundan sonra çıkan molozların atımını sorunsuz yapmaktadırlar. İstanbul konumlu firmamız tüm hizmetleri ile birlikte 1999′ yılından bu yana hizmetlerine devam etmektedir. Hemen bizlere ulaşın.

Hangi Atıklar Moloz Atığı Kapsamına Girmez ?

moloz-atim-hatti
moloz-atim-hatti

Kağıthane Moloz Alımı, Her atık moloz atığı sayılmaz ve de moloz döküm sahalarına dökülemez. Moloz kapsamına girmeyen atıklar evsel atıklar ve tıbbi atıklardır. Kâğıthane moloz atım hattı bu nedenden dolayı yapı atığı sayılmayan evsel ve tıbbi atıkların atımını yapmazlar. Kâğıthane moloz atım hattı yalnızca tadilat ve inşaatlardan çıkan molozları alarak, izinli moloz atım sahalarına atılması konusu ile ilgili hizmet verirler. Ya çuvallı veya direk araca atım biçiminde çalışan firma, atık maddeleri istenilen yerden alınarak gerekli yerlere dökümünü yaparlar.

Kağıthane Moloz Atımı

Tadilat, dekorasyon, inşaat ve şehirsel dönüşümden kaynaklı ortaya çıkan moloz atıklarının atılması için, belli bir fiyat verilemez. Moloz atımı fiyatı almak için firma yetkilileri ile görüşmek gerekmektedir. Kâğıthane moloz atım hattı aranarak, moloz atım fiyatları ile ilgili ayrıntılı bilgi alınabilir. Fakat moloz atımı fiyatlarının belirlenebilmesi için moloz hattına verilen belirleyici nedenlere dair bilgiler, fiyatın netleşmesi için önemlidir. Kâğıthane moloz atım hattı müşterilerine 7/24 hizmet veriyorlar. Ayrıca moloz atımı ve diğer

UYGUN-MOLOZ-ALİMİ
UYGUN-MOLOZ-ALİMİ

Bütün hizmetler ve moloz atım fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi ve hizmet İstanbul Moloz Alimi internet sitesinden de alınabilir.

Moloz adı verilen artıklar, bir inşaatın ya da yapının yıkıldıktan sonra geri kalan tuğla, taş, kireç, alçı, boya, demir vb. malzemelerin karışımından oluşan döküntülerdir. Genellikle tadilat sonrasında meydana gelen, moloz atıkları hem ağır hem de sağlığa zararlı bunun yanı sıra da atımı zor ve zahmetli olan bir iştir. Molozların, çöp konteynırlarına veya çevreye herhangi olarak atılması yasaktır. Moloz atımı işi, bu hususta uzman olan firmalar tarafından toplanıp, moloz döküm sahalarına atılması gerekir.

• Kartal Moloz Hattı

• Küçükçekmece Moloz Hattı


No Feedback Received

Google+

Call Now ButtonTIKLA ARA