Add Favorites İletişime Geçin

MOLOZ ATIM HATTI – ( MOLOZ ALIMI ) 

Moloz atımı denince ilk akla gelen İstanbul’ da bütün bölgelerde hizmet veren firmamızı tanımanızı istiyorum. Öncelikle firmamız istanbul moloz alimi ve Zile nakliyat adında İstanbul geneli hizmet veren köklü bir firmadır. Firmamız 1999 yılından bu yana her türlü moloz atımı ve nakliye konusunda siz değerli müşterilerimize hizmet sağlamıştır.

İstanbul’ un Avrupa ve Anadolu yakasında bulunan şubeleri ile kesintisiz olarak  7/24 hızlı ve güvenilir olarak çalışmalarına devam etmektedir. Firma bünyesinde bulunan araçların ve elemanların evrakları tam ve kanuna uygun moloz döküm sahalarını kullanarak belediyelere temizlik bakımında yardımcı olup işini  titiz titiz bir şekilde teslim etmektedir.

moloz-hatti-ekibi
moloz-hatti-ekibi

ÇUVALLI – ÇUVALSIZ MOLOZ NEDİR ?

Çuvallı ve Çuvalsız olarak ikiye ayrılan molozlarınız itina ve temiz bir şekilde alaktayız. Çuvalsız molozlarınız için fiyat biraz daha kabaracaktır. Çünkü; Çuvalsız molzolarınız için eleman çağırmak zorunludur. Atık duvar parçalarınızı çuvallara doldurmaktayız. Çuvallı moloz alımı için de sadece 2 kişi halledebilir. Fakat çuval fark fazla olursa tabii ki de eleman sayısı ve fiyat konusu biraz daha fazla olacaktır.

İstanbul tüm ilçelerinde şubelerimiz mevcuttur. Bizlere ulaşıp anında teklif alabilirsiniz. Sizlere en fazla 45  dakika veya da 1 saat içerisinde bulunduğunuz konum en yakın servis elemanlarımızı  göndermekteyiz.

MOLOZ ATIMI NEDİR ?

Moloz Atımı aslında bulunan çuvallı ve ya çuvalsız olan molozların gerektiği yere boşaltılmasıdır. Bizler bunu için buradayız. Aldığımız molozlarınızı en yakın İBB bulundurduğu Moloz Döküm sahalarına dökmekteyiz. Alınan molozların boş arazi çöpler vb. gibi yerlere atılması kesinlikle yasaktır.

moloz-atimi
moloz-atimi

• Zile Nakliyat

• Küçükçekmece Moloz

• Kağıthane Moloz

 


  1. ilhan varlı said on 11 Mart 2020 23:44:

    Hızlı temiz ve güvenilir bir işçilik ile moloz atımı alımı işleri yapılmaktadır.

No Feedback Received

Call Now ButtonTIKLA ARA