Add Favorites İletişime Geçin

MOLOZ HATTI FİRMASI


İstanbul konumlu olan firmamız İstanbul moloz alimi adında Zile nakliyat bünyesinde hizmet vermektedir. Firmamız 1999 yılından bu yana her türlü  moloz toplama taşıma hizmeti vermektedir. İstanbul’ un Avrupa ve Anadolu yakasında bulunan şubeleri ile moloz hattı, moloz atımı, moloz alimi, moloz alan firmalar gibi Google arama motorlarında yapılan arama sonucunda veya müşteri memnuniyeti sonucu giderek büyüyen müşteri potansiyeli sonucu gelen her telefon araması ve mesaj olarak ulaşan herkesin hangi bölge ve de hangi semtte olursa olsun en yakın moloz toplama araçlarını yönlendirerek işinizi en kısa zamanda çözerek sizlere kolaylık sağlamaktayız.

 

moloz-hattı
moloz-hattı

 

MOLOZ NEDİR : Öncelikle Moloz kelimesini kısaca şöyle açıklayabiliriz. Evinizde, işyeriniz’ de açıkçası günümüzde hayatımızı sürdürebilmek için kullandığımız alanlarımızın tamamında tadilat sonrası çıkan taş, beton, toprak gibi benzeri çevre kirliliğine sebep olan bu tarz kullanım dışı olan bütün atık malzemeler MOLOZ adı altında toplanmıştır.

Bulunduğunuz konumda olan moloz ve çöpleri itina ve temiz bir şekilde alıp araçlarımıza yüklüyoruz. Ardından kalan toz ve pislikleri süpürüp torbalara yükleyip ardından tekrar araçlarımıza dolduruyoruruz. Son olarakta bulunduğumuz bölgede en yakın İBB Moloz Döküm Sahalarına döküyoruz. Bu sayede işimizi temiz yapıyoruz molozlarımızı mahallelere atmıyoruz!.

Moloz atma işlemi genelde taş, toprak, beton, tuğla gibi benzeri atıkları çuvallara koyarak katlardan kolaylık ile taşıyarak araçlara sevkiyatı gerçekleştirilir. Düz giriş katlarda veya tadilatı yapılan yerin moloz topladığınız bölgenin molozları alacak araçları  yakın bir noktada park edip çuvalsız bir şekildede araçlara yuklemesini sağlayabiliriz. Çuvallı Moloz taşımada çuvalsız moloza göre daha fazla maliyet gerektirmektedir. Çünkü hem fazla işçilik hemde hiç hesapta olmayan çuval  parası  ödemek zorunda kalabiliriz.

moloz hatti
moloz hatti

Moloz inşaat atıkları çöp pislik gibi malzemelerinizi gelişi güzel herhangibi bir yere atamayacaginiz gibi her hangi bir firmayada artırmayı sizlere önemle belirtmek isterim. Çünkü kafanıza göre bir yere atmak hem çevre kirliliğine yol açar hemde devletimizin yasaları gereği bu bir suçtur. Çok  büyük maliyetlere habersizce para cezalarına düşmemek için her önüne gelene çöpünüzü  dahi tasitmamayi öneririm.

İLGİ ÇEKEN KELİMELER; 

Moloz hattı

Moloz hatti

Moloz atımı 

Moloz atimi 

Moloz alan firmalar

Moloz atan firmalar

Molozcu

Moloz taşıma  araçları 

Moloz toplayan firmalar

İstanbul moloz hattı


• Nakliyat ve Taşımacılık

• Kadıköy Moloz Hattı

• Güngören Moloz Hattı

 


kategori
Keywords    
  1. ilhan varlı said on 27 Şubat 2020 22:53:

    Her türlü çuvallı çuvalsız moloz atımı yapılmaktadır.

No Feedback Received

Call Now ButtonTIKLA ARA