Add Favorites İletişime Geçin

MOLOZ HATTI SERVİS FİRMASI


Molozcu denince akla gelen firmamız İstanbul Moloz Alımı 20 yıllı aşkın bir süredir İstanbul’ un bütün ilçelerinde moloz, molozcu, inşaat atıkları, beton tuğla kırıkları hafriyat alımı atımı yapmaktadır. Uzun yıllar sonunda hedeflerine ulaşmak için gece gündüz demeden çalışarak harika bir müşteri potansiyelini ele almış bulunmaktayız. Yapılan kaliteli zamanında ve eksiksiz olarak temiz bir şekilde işçilik sonunda yıllar önce çalıştığımız müşterilerimize yıllar sonra bizleri tercih etme fırsatını yakalamış bulunmaktayız.

Molozcu_moloz
Molozcu_moloz

MOLOZ NEDİR ? 

Moloz  denince akla gelen nedir. Moloz kelimesi bize neyi anımsatır şöyle bir düşünecek olursak .Yapılan tadilatlarda kırılan çatılar, duvarlar, seramikler, zeminden çıkan topraklar beton parçaları bunların hepsi ve benzeri malzemeler moloz adı altında toplanır. Bu tarz malzemeler çevremizde kötü görüntü toz kötü kokular ve zaman zaman kazalara neden olur molozlar tadilat yaptığınız yerde kaldığı zaman yaptığınız tadilatın hiç bir anlamı kalmaz sizin ve veya komşularınızın istemediği bir görüntüye sebebiyet verir onun için biz varız.

İstanbul Moloz Alımı  bu ve buna benzeyen işleri ile 1999 yılından bu yana sektörde hizmet vermiştir işinde hızlı temiz sağlam adımlarla ileriye devam etmektedir. Sizde yaptığınız tadilat daki nakliye seçenekleri için bize ulaşın piyasadaki işi bilmeyen kişilerle paranızla rezil olmayın bizi arayın çözüm sunalım gerekirse yerinde yapacağımız keşif ile komple tadilatınızı biz üstlenelim 7/24 saat bir telefon kadar yakınız arayın fiyat teklifi alın doğru yerde doğru zamanda doğru kararlar beraber alalım.

Molozcu-hatti-kirim-ekibi
Molozcu-hatti-kirim-ekibi

7/24 kalite ve temiz bir hizmet konuşturmaktayız. Ekibimiz deneyimli ve işe yıllarını vermiş genç işçilerimizdir. Dolayısıyla sizlere hızlı ve titiz bir işçilik sunmaktayız. Aldığımız molozları İBB bulundurmakta olduğu moloz döküm sahalarına döküyoruz. Firmamıza ulaşıp anında cazip teklifleri kaçırmamanızı tavsiye ederiz. İstanbul’ un her bir ilçesinde şubemiz bulunmaktadır. Bu sebeple sizlere yaklaşık 45 ya da 1 saat içerisinde bulunduğunuz bölgeye ulaşıyoruz ve moloz ve atıklarınızı almaktayız.

• Zile Nakliyat

• Arnavutköy Moloz Hattı

• Çatalca Moloz HATTI


  1. ilhan varlı said on 7 Mart 2020 17:16:

    Teşekkür ederim İstanbul Moloz Alımı

  2. ilhan varlı said on 7 Mart 2020 17:16:

    Kalite konuşuyor 🙂

No Feedback Received

Call Now ButtonTIKLA ARA