Add Favorites İletişime Geçin

İSTANBUL – ŞEHİR İÇİ MOLOZ HATTI


Türkiye, İstanbul da şehir içi moloz hattı vb. daha bir çok hizmetlerini sürdürmektedir. Moloz Atımı, Moloz Alımı, Moloz Hattı gibi daha bir çok hizmet ile karşınızdayız. Sizlere kaliteli ve temiz bir işçilik sunmaktayız. Uzman ve deneyimli ekibimiz ile 1999 yılın dan beri 7/24 kesintisiz ve hızlı bir şekilde hizmetinizdeyiz. Bizleri hemen arayabilir Şehir içi Moloz Hattı fiyat teklifi alabilirsiniz.

ATIK-TOPLAMA
ATIK-TOPLAMA

şehir içi moloz alımı, şehir içi moloz atımı, şehir içi moloz hattı, moloz, molozcu, istanbul moloz alımı, istanbul moloz atımı, moloz firmaları, moloz alım firmaları, moloz atım firmaları, şehirler arası molozcu, duvar kırım, beton kırım, yıkım kırım, şap döküm, inşaat malzemeleri, inşaat atık toplama, çöp atık toplama, moloz toplama ekibi, molozcu ekibi, moloz elemanı, moloz, hafriyat döküm, hafriyat. 

Şehir İçi – Duvar Yıkım ve Kırım 

Şehir içi duvar kırım ve beton kırım işleriniz için de bizler buradayız. Sizlere kaliteli ve temiz bir şekilde işçilik sunmaktayız. Uzman ve çevik ekibimiz ile istediğiniz duvar ve betonları kırmaktayız. Sizlerde bu faaliyetlerimiz den faydalanmak istiyorsanız hemen hattımıza ulaşıp fiyat konusunda teklif alabilirsiniz. 7/24 müşterilerimize karşı açığız. Yani bize her zaman ulaşabilirsiniz. Hafta sonu ve hafta içi çalışmalarımız mevcuttur. Çevre sakinlerimizi rahatsız etmeden moloz ve atıklarınızı toplamaktayız.

duvar-yikim-kirim
duvar-yikim-kirim

Moloz Atımı aslında bulunan çuvallı ve ya çuvalsız olan molozların gerektiği yere boşaltılmasıdır. Bizler bunu için buradayız. Aldığımız molozlarınızı en yakın İBB bulundurduğu Moloz Döküm sahalarına dökmekteyiz. Alınan molozların boş arazi çöpler vb. gibi yerlere atılması kesinlikle yasaktır.

 


  1. ilhan varlı said on 13 Mayıs 2020 17:20:

    Güzel hizmet

No Feedback Received

Google+

Call Now ButtonTIKLA ARA