0 533 646 13 60
Visit Website Add Favorites İletişime Geçin

TADİLAT HAFRİYAT İŞLERİ ( İSTANBUL MOLOZ ALIMI )


1999 tarihinden bu yana İstanbul’ da faaliyet gösteren firmamız yıkım Kırım ve tadilat, dekorasyon işleri yapmaktadır. Komple bina yıkımı, çatı sökümü, kapı pencere yeri kırımı, mutfak tezgahı kırımı ve tesisat kırımı gibi yıkılması gereken yerleri kırıp temizleyip teslim ediyoruz. Yapılacak olan kırımları makina veya insan gücü ile haletmekteyiz. Sıra Hafriyat işlemine gelince komple kırılan yerlerin molozların temizleme sırasında hafriyat kasalı damperli tır, kırkayak kamyon, veya ısızu tarzı hafriyat taşıma araçları ile molozlarını taşınmaktadır. 20 yıldan bu yana yıktığımız inşaatlar taşığımız hafriyatlar ile müşterilerimizde sağladığımız güven neticesinde bugüne kadar büyüyerek gelen firmamız her geçen gün referanslarına bir yenisini eklemeye devam etmektedir. Firmamız tarafından her türlü yıkım makinaları yıkım işleri Damperli hafriyat kamyonları ile hafriyat taşıma işleri Kırıcılarla inşaat kırım ve yıkım işleri Bina enkazı kaldırma işleri Hurda işleri yapılmaktadır. Ayrıca Bina içi veya zemini kırma kaldırma tüm iç meknalarda kırma her türlü tadilat kırım döküm söküm işlemleri yapılmaktadır. Moloz ve Hurda nakliye işlemleride yine firmamızca yapılmaktadır.

Tadilat_hafriyat_işleri
Tadilat_hafriyat_işleri

ÇEVRE TADİLAT DEKORASYON

Avcılar tadilat dekorasyon firmaları, Sefaköy tadilat dekorasyon ustaları, Küçükçekmece hafriyat taşıma araçları, Zeytinburnu yıkım kırım firmaları, Etiler moloz hattı, Beşiktaş tadilat dekorasyon ustaları, Okmeydanı tadilat dekorasyon işleri yapan firmalar gibi kelimeler ile arama yapabilir firmamıza ulaşabilirsiniz.

GÜVENLİ TADİLAT İŞLERİ 

İstanbul konumlu olan firmamız Avrupa ve Anadolu yakasında bulunan şubeleri ile yıllardır komple tadilat ve dekorasyon işleri yapmaktadır. Tadilat edilmesi gereken yerin çalışma şartlarına göre proje çizilip sonrasında işi yıkım kırımı bitmiş yerden başlanır. Tadilat dekorasyon denince akla gelebilecek her türlü uygulama da hizmet vermekteyiz. Dış cephe mantolama, çatı tamiri tadilatı, dış cephe boya, kara sıva veya isteğe bağlı her türlü sıva, iç cephe montalama, ısı yalıtımı, ses yalıtımı, kapı ve pencere tadilatı, kalebodur, fayans tadilatı ve saymak ile bitiremediğimiz komple tadilatlarınız için bize ulaşın. Kaliteli ve güvenilir bir kadrodan hizmet almak istiyorsanız bize ulaşın.

TADİLAT-İSLERİ
TADİLAT-İSLERİ

 

• Zile Nakliyat

• Giyimkent Moloz Hattı

• Bağcılar Moloz HATTI


Website Link Visit Link Here
Phone Number 0 533 646 13 60
kategori
Keywords      
  1. ilhan varlı said on 13 Mayıs 2019 16:23:

    Başarılı bir çalışma yapılmaktadır. Emeginize sağlık sağolun.

No Feedback Received

Google+

Call Now ButtonTIKLA ARA