0 533 646 13 60
Visit Website Add Favorites İletişime Geçin

DUVAR BETON – YIKIM KIRIM İŞLERİ


İstanbul konumlu olan firmamız Avrupa ve Anadolu yakasında bulunan şubeleri ile yıllardır yıkım kırım işlerini yapmaktadır. Yapılan Yıkım kırım tadilat dekorasyon işleri anlaşma gereği verilen süre vakit zaman garantisi içerisindedir.  Yıkım Kırım işleri daha önce yapılan beton duvar, tuğla duvar, alçıpan duvar, perde beton, şap beton kalebodur fayans gibi malzemelerin uygulandığı yerden başka bir yere zarar vermeden sökmek kırmak anlamına gelmektedir. Bizde 20 yıllı aşkın bir süredir İstanbul şehir içi bütün mahalleler ve zaman zaman şehir dışı yaptığımız çalışmalar bu sektör üzerindedir. Yıkım kırım işleri öncesi tadilat dekorasyon olması gereken yer gözden geçirilerek nasıl bir çalışma yapılması gerektiği ekip halinde planlandiktan sonra ne ile nasıl kırılacağını karar verilir. Ve böylece işin ilk adımı atılmış olmaktadır. Yıkım kırım işlerinde kullanılan hilti, kırıcı aletler kepçe, cisipi, kato tarzı araçlar firmamız bünyesinde bulunmaktadır. Bulunan bu malzemeler ile kırım işleri bittikten sonra oradan çıkan inşaat atıkları yani molozlar çuvallara doldurulup hafriyat araçlarına taşınarak süpürme temizleme işlemi yapılıp müşterilerine teslim edilmektedir. Bizde süreç böyle devam etmektedir.

Duvar_yıkım_tadilat
Duvar_ yıkım_tadilat

Sizde kaliteli güvenilir sağlam işinin ehli bir firma ile çalışmanın ne kadar doğru olduğunu bizim ile çalıştıktan sonra göreceksiniz. Firmamıza 7/24 ulaşabilir fiyat teklifi alabilirsiniz. Duvar beton yıkım kırım ustası, hafriyat, inşaat, bizim işimiz. 20 yıldan bu yana yıktığımız inşaatlar taşıdığımız hafriyatlar ile müşterilerimizde sağladığımız güven neticesinde bugüne kadar büyüyerek gelen firmamız her geçen gün referanslarına bir yenisini eklemeye devam etmektedir.

moloz, molozcu, moloz hattı, moloz alan firmalar, moloz atan firmalar, moloz firması, tadilat işleri, dekorasyon işleri, duvar kırım, yıkım kırım, atık toplama, moloz toplayan firmalar, inşaat atığı alma, inşaat molozu alma, şehir içi molozcu, şehirler arası moloz, şehir içi moloz alma, şehirler arası moloz alma, şehir içi moloz atımı, şehir içi duvar kırma, moloz taşıma, moloz döküm sahası. 

DUVAR BETON KIRIMI 

Duvar Yıkım Kırım Ustası, Hafriyat, inşaat, bizim işimiz. 20 yıldan bu yana yıktığımız inşaatlar taşıdığımız hafriyatlar ile müşterilerimizde sağladığımız güven neticesinde bugüne kadar büyüyerek gelen firmamız her geçen gün referanslarına bir yenisini eklemeye devam ediyor. Duvar kırım, şap kırım, beton kırım, kırım ustası, kırım ekibi, bölme duvar kırma, bölme kırma, ara duvar kırma, şap kırım, zemin kırımı, fayans kırımı, banyo kırım, mutfak kırım, tuvalet kırım, banyo kırım, kırım işleri, yıkım işleri, hafriyat işleri.

Firmamız tarafından her türlü yıkım makinaları yıkım işleri Damperli hafriyat kamyonları ile hafriyat taşıma işleri Kırıcılarla inşaat kırım ve yıkım işleri Bina enkazı kaldırma işleri Hurda işleri yapılmaktadır. Ayrıca Bina içi veya zemini kırma kaldırma tüm iç meknalarda kırma her türlü tadilat kırım döküm söküm işlemleri yapılmaktadır. Moloz ve Hurda nakliye işlemleride yine firmamzıca yapılmaktadır.

Duvar-yikim-ustasi-2
Duvar-yikim-ustasi-2
 • Moloz hattı
 • Moloz hatti
 • Moloz atımı 
 • Moloz atimi 
 • Moloz alan firmalar
 • Moloz atan firmalar
 • Molozcu
 • Moloz taşıma  araçları 
 • Moloz toplayan firmalar
 • İstanbul moloz hattı

Duvar yıkım  kırım ustaları, yıkım kırım işleri, tadilat dekorasyon ustaları, moloz hattı, moloz atımı, moloz alimi, moloz taşıma firmaları, inşaat atıkları 

İSTANBUL DA HİZMET VERDİĞİMİZ İLÇELER; 

Acarşehir, Aksaray, Alibeyköy, Ambarlı, Arnavutköy, Ataşehir, Ataköy, Atakent, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bahçekent, Bakırköy, Baltalimanı, Başakkent, Bayrampaşa, Bebek, Beşiktaş, Beyazit, Beykoz, Beylerbeyi, Beylikdüzü, Beyoğlu, Bostancı, Büyükçekmece, Caddebostan, Cağaloğlu, Cihangir, Çağlayan, Çatalca, Çavuşbaşı, Çekmeköy, Çemberlitaş, Eminönü, Emirgan, Erenköy, Esenler, Esenyurt, Etiler, Eyüp, Fatih, Feriköy, Florya, GaziOsmanpaşa, Göktürk, Göztepe, Güneşli, Güngören, Halkalı, Haznedar, İçerenköy, İkitelli, İstinye, Kemerburgaz, Kadıköy, Kağıthane, Karaköy, Kartal, Kasımpaşa, Kavacık, Kilyos, Kozyatağı, Kumburgaz, Kurtköy, Kurtuluş, Küçükçekmece, Küçükyalı, Laleli, Levent, Libadiye, Maçka, Maltepe, Mkatiyenk, Mecidiyeköy, Merter, Nişantaşı, Okmeydanı, Ortaköy, Pendik, Samandıra, Sarıyer, Sefaköy, Silivri, SultanAhmet, Sultanbeyli, Sultançiftliği, Sultangazi, Şenlikköy, Şile, Şirinevler, Şişli, Taksim, Tarabya, Topkapı, Tuzla, Ulus, Ümraniye, Üsküdar, Yenibosna, Yeşilköy, Yeşilyurt, Zekeriyaköy, Zeytinburnu, Zincirlikuyu.

• Zile Nakliyat

• Çobançeşme Moloz Hattı

• Çatalca Moloz ALIMI


 1. ilhan varlı said on 14 Temmuz 2019 00:53:

  Tecrübeli işinin ehli usta bir kadro ile zamanında teslimat yapılmaktadır.

 2. ilhan varlı said on 10 Ekim 2019 20:01:

  Tam zamanında garantili teslimat

 3. ilhan varlı said on 10 Mart 2020 14:15:

  İşini düzgün yapan tek firma

 4. ilhan varlı said on 10 Mart 2020 14:16:

  Temiz işçilik

 5. ilhan varlı said on 10 Mart 2020 14:16:

  Kalite ve Güven

No Feedback Received

Google+

Call Now ButtonTIKLA ARA