Add Favorites İletişime Geçin

 

ZİNCİRLİKUYU  MOLOZ HATTI


İstanbul anadolu ve avrupa yakalarında her türlü moloz inşaat atıklarınız çuvallı çuvalsız molozlarınız adresinden alıp büyükşehir moloz döküm sahasına bırakıyoruz. İstanbul anadolu ve avrupa yakasında çuvallı çuvalsız molozlarınızın işçilerimiz ile kapıdan katlardan iş yerlerinden alınarak moloz döküm sahasına boşaltılır. Moloz hattı sektöründe bir çok şirket ve firma olabilir ama bunların arasında seçkin moloz firmaları vardır. İSTANBUL MOLOZ ALİMİ ise bu sektörün liderliğini eline almıştır.

moloz-hattı
moloz-hattı

Müşterilerin istek ve doğrultusunda yerini çizmektedir. Bizim için önemli olan siz değerli müşteri memnuniyetidir. 1999 dan bu yana yaptığı işler ile bilinen İSTANBUL MOLOZ ALİMİ çizgisini hiç bir zaman kaybetmemişdir. İnşaat atıkları dekorasyon sonucu çıkan molozlar tadilat sonrası çıkan molozlar duvar yıkımı sonucu çıkan molozlar çuvallı ve çuvalsız olmak üzere adı altında olan tüm işleri yapmaktayız. Molozlarınıza göre her ebat araç organizasyonu yapmaktayiz.

İstanbulun  her bölgesine moloz taşıma moloz toplama tadilat dekorasyon işçilerimiz vardır. İstanbuln her bölgesine hizmet sunmaktayız. Bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz. İstanbulun her bölgesine inşaat atıkları tadilat dekorasyon ile oluşan hafriyat çuvallı molozlarınızın profosyonel işçilerimiz ve molozlarınıza ebatına göre araçlarımızı göndermekteyiz. Ayrıca çevre düzenlemesi sağlayarak işinizi kolaylaştıracak fikirler sunmakla beraber sizin yerinize sorumluluk alarak işlerinizi biz yürütüyoruz. Ve tadilatı gece olarak çalışmak zorunda olan alışveriş merkezlerinde araç ve işçilerimiz sigortalı bir şekilde çalıştırılarak sizlere kolaylık sağlamaktadır.

moloz-alma-ekibi
moloz-alma-ekibi

 

ZİNCİRLİKUYU ÇEVRESİ HİZMET;

Adalar, Arnavutköy, Avcılar , Ataşehir, Bahçelievler, Bağcılar, Başakşehir, Bakırköy, Beşiktaş, Bayrampaşa, Zincirlikuyu, Bayrampaşa, Beyoğlu, Beylikdüzü, Beykoz, Büyükçekmece, Çekmeköy, Çatalca, Esenler, Eyüp, Esenyurt, Güngören, Gaziosmanpaşa, Kağıthane, Kadıköy, Küçükçekmece, Kartal, Pendik, Maltepe, Sarıyer, Sancaktepe, Sutanbeyli, Silivri, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Zeytinburnu, Zincirlikuyu, Üsküdar  vb. gibi alanda hizmet sunmaktayız.

Moloz hattı, moloz hattı, moloz atımı, moloz alımı, moloz atımı, moloz atan firmalar, moloz alan firmalar, inşaat atığı, inşaat atığı temizlik firmaları, yıkım kırım ekibi, beton pislik toplayan firmalar, beton tuğla atığı toplama merkezi gibi kelimeler ile arama yapabilir firmamıza ulaşabilirsiniz. 

• Zile Nakliyat Taşımacılık

 


  1. ilhan varlı said on 12 Temmuz 2019 13:04:

    Kaliteli ve ekonomik bir hizmet verilmektedir.

  2. ilhan varlı said on 20 Mart 2020 16:44:

    Teşekkürler

  3. ilhan varlı said on 20 Mart 2020 16:44:

    Temiz işçilik

No Feedback Received

Call Now ButtonTIKLA ARA