DUVAR BETON – YIKIM KIRIM İŞLERİ
İstanbul moloz hattı; tüm tadilat tamirat yıkım işleriniz sonucu oluşan moloz atıklarınızı alarak çalışma yapılan alanı temiz bir şekilde tarafınıza teslim etmektedir. İstanbul moloz hattı ; çuvallı moloz alımlarında bölgedeki atıkları düzenli bir şekilde toparlayarak çuvallama yapmaktadır, çuvallama işleminden sonra moloz ve atıklarınız alınıp bölge temiz bir şekilde size teslim edilmektedir. İstanbul moloz hattı; Çuvalsız moloz alımında ise bölgedeki tüm moloz atıkları alınarak bölgenin müşteriye temiz bir halde teslim edilmesini içermektedir.

moloz-alma-ekibi

moloz-alma-ekibi

İstanbul moloz hattı; Tüm İstanbul genelinde tadilat tamirat yıkım kırım tamir işleri yapmakla birlikte siz müşterilerine verdiği değeri yaptığı proje ve çalışmalardaki başarısı ile kanıtlamıştır. İstanbul moloz hattı ; moloz alımlarında yapmanız gereken sadece çağrı merkezlerimizi arayarak ekip talebinde bulunmak olacaktır. İstanbul moloz hattı ; kazançlı ekonomik ve titiz çalışmaları ile 7/24 hizmet vermektedir.7/24 molozlarınız çağrı merkezimize bıraktığınız talep ile birlikte sizler ile iletişime geçilip en kısa sürede tüm bölgelerden çuvallı çuvalsız moloz alımlarınız yapılır. Tadilat içerinde duvar yıkım kırım ustalarımız profesyonel ekiplerimiz ile hizmetinizdeyiz. Talep oluşturmak için bize ulaşın.

Duvar Yıkım Kırım Ustası, Hafriyat, inşaat, bizim işimiz. 20 yıldan bu yana yıktığımız inşaatlar taşıdığımız hafriyatlar ile müşterilerimizde sağladığımız güven neticesinde bugüne kadar büyüyerek gelen firmamız her geçen gün referanslarına bir yenisini eklemeye devam ediyor. Duvar kırım, şap kırım, beton kırım, kırım ustası, kırım ekibi, bölme duvar kırma, bölme kırma, ara duvar kırma, şap kırım, zemin kırımı, fayans kırımı, banyo kırım, mutfak kırım, tuvalet kırım, banyo kırım, kırım işleri, yıkım işleri, hafriyat işleri.

duvar-yikim-kirim

duvar-yikim-kirim

Duvar Yıkım Kırım Ustası,Yıkım, Hafriyat, inşaat, bizim işimiz. Firmamız tarafından her türlü yıkım makinaları yıkım işleri Damperli hafriyat kamyonları ile hafriyat taşıma işleri Kırıcılarla inşaat kırım ve yıkım işleri Bina enkazı kaldırma işler Hurda işleri yapılmaktadır. Ayrıca Bina içi veya zemini kırma kaldırma tüm iç mekanlarda kırma her türlü tadilat kırım döküm söküm işlemleri yapılmaktadır. Moloz ve Hurda nakliye işlemleride yine firmamzıca yapılmaktadır.

Call Now ButtonTIKLA ARA