MOLOZ HATTI – ÇUVALLI ÇUVALSIZ – İstanbul Moloz Alimi


24 Mart 2020 Facebook Twitter LinkedIn Google+ Genel


duvar-beton-kırımı

İstanbul Moloz Alimi adlı firma 1999 yılından bu yana Türkiye, İstanbul’ da 7/24 hizmetlerini sürdürmektedir. Uzman ve deneyimli ekibimiz ile Şehir içi İstanbul her bir ilçe ve semtlerine Moloz Alımı ve Moloz Atımı hizmetleri verilmektedir. Moloz ve atıklarınızın büyüklüğüne, ağırlığına ve kaç tane var ise ona göre molozlara fiyat verilmektedir. İstediğiniz araç teklifinde bulunabilirsiniz.

Çuvallı Moloz Alımı

İstanbul’ da kesintisiz 24 saat itina ve temiz bir şekilde toplanan moloz ve atıklarınızı almak için İstanbul Moloz Alimi burada üzülmenize gerek yok. Dilediğiniz ortamda bulunan moloz ve atıkları araçlarımıza yükleyip İBB bulundurduğu Moloz Döküm sahalarına boşaltıyoruz. Ve ya sizlerin istediği yerle götürüyoruz. Etrafta kalan parçalar, tozlar ve daha fazlasını da mahalle sakinleri rahatsız olmasın diye her yeri silip süpürüp işimizi sonlandırmaktayız.

ibb-çuvallı-moloz-alimi
ibb-çuvallı-moloz-alimi

Şehirler Arası moloz hattı hizmeti tabii ki de bulunmaktadır. Sizlere bulunduğunuz bölgeye en yakın ekibimizi ve ya şoförleri sizlere yönlendirerek işinizi hızlı ve güvenli bir şekilde bitirmekteyiz. İstanbul – Ankara ve ya başka illerde hizmetlerimiz mevcuttur bunlar içinde bizlere anında ulaşabilir teklif alabilirsiniz.

Mutfak Molozu, Banyo Kırma Molozunu Atma, Alçıpan Molozları, Fayans Molozlari, Çatı Pisliği Atımı, Duvar Kırma Dökme Molozunu Atma, Şap Sökümü, Beton Kırım Molozlarını Atma, Tezgah Kırımları, Mutfak Dolaplarının Atımı gibi bir çok hizmet sunulmakta, Taş Fırın Söken Ustaları… 

Çuvalsız Moloz Atımı


Moloz adı verilen artıklar, bir inşaatın ya da yapının yıkıldıktan sonra geri kalan tuğla, taş, kireç, alçı, boya, demir vb. malzemelerin karışımından oluşan döküntülerdir. Genellikle tadilat sonrasında meydana gelen, moloz atıkları hem ağır hem de sağlığa zararlı bunun yanı sıra da atımı zor ve zahmetli olan bir iştir. Molozların, çöp konteynırlarına veya çevreye herhangi olarak atılması yasaktır. Moloz atımı işi, bu hususta uzman olan firmalar tarafından toplanıp, moloz döküm sahalarına atılması gerekir. . Çuvalsız Moloz Atımı gerçekten çok zor ve işçilik gerektiren bir durumdur. Bulunan atıkları inşaat atıkları çimento vb. gibilerini kürek ve benzeri aletler ile almaktayız. Ne kadar çok ise ona göre fiyat ve uzman işçilik gerektiren bir durumdur. Sizlerden aldığımız molozları araçlarımıza yükleyip yola çıkıyoruz.

çuvalsız-moloz-alimi
çuvalsız-moloz-alimi

Moloz Atımı Büyük Şehirlerde Çok Sıkıntılı ve Zordur, Bizler İse tam bu durumda devreye giriyoruz Molozlarınızı veya çıkan çöp ve atıklarınızı kapınızda alıyoruz Döküme götürüyoruz. İstanbul Moloz Alimi sizlerden almış olduğumuz moloz ve çöpler, Firmamızın kendi bünyesinde tutmuş olduğumuz moloz döküm sahasına getirerek döküyoruz.

Bütün hizmetler ve moloz atım fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi ve hizmet İstanbul Moloz Alimi internet sitesinden de alınabilir.

Google+

Call Now ButtonTIKLA ARA