ÇUVALLI MOLOZ ALIMI – ÇUVALSIZ MOLOZ ATIMI –
cuvalli-moloz-1

ÇUVALLI MOLOZ ALIMI

İSTANBUL MOLOZ ALİMİ firması müşterilerine genç, çevik, ve usta ekibi ile işini kaliteli ve temiz bir şekilde siz değerli müşterilerine bununla kalmayacak hizmetlerini sunmaktadır. 1999’dan beri İstanbul’un moloz işlerini biz yapıyoruz. 7/24 bize İSTANBUL MOLOZ ALİMİ firmamıza ulaşabilirsiniz…


İstanbul’ un herhangi bir ilçesinden  kattan indirme, kapı önünden çuvallı veya çuvalsız olarak moloz taşıma ve atma işlerinizi profesyonel ekibimiz ile yapabilmekteyiz. Çuvallı moloz alımı yapılan İstanbul moloz alımı ekibi olarak İstanbul’ un tüm ilçelerine çağrı merkezimizden bize ulaşılması ile molozlarınız çuvalsız alınır. Taş molozu, toprak molozu, tahta molozlar, ev atıkları, eşya atılması, eşya atımı, tadilat sonrası atıklar, atık toplama, kiremit atıkları, tuğla kırıkları, tuğla atıkları, tadilat atıkları, tamirat atıkları, çuvallı moloz, çuvallı toprak alam, çuvallı atık alımı,Moloz alımı demek sadece o kirliğin ortadan kaldırılması demek değildir, önce güvenliği bir şekilde molozlarınız alınır, sonrasında molozlar bölgeden alınarak gelen araçlarımız ize moloz atım alanlarına gönderilir. Çuvallı moloz alımı yapılan bölge ne amaç için kullanılacak ise temiz bir şekilde müşteriye teslim edilir.

Moloz-hatti-kirim-ekibi-29
Moloz-hatti-kirim-ekibi-29

İstanbul moloz hattı; tüm tadilat tamirat yıkım işleriniz sonucu oluşan moloz atıklarınızı alarak çalışma yapılan alanı temiz bir şekilde tarafınıza teslim etmektedir. İstanbul moloz hattı  çuvallı moloz alımlarında bölgedeki atıkları düzenli bir şekilde toparlayarak çuvallama yapmaktadır, çuvallama işleminden sonra moloz ve atıklarınız alınıp bölge temiz bir şekilde size teslim edilmektedir. İstanbul moloz hattı  Çuvalsız moloz alımında ise bölgedeki tüm moloz atıkları alınarak bölgenin müşteriye temiz halde teslim edilmesini içermektedir.

DUVAR YIKIM – KIRIM – TADİLAT HAFRİYAT 

Tüm İstanbul genelinde tadilat tamirat yıkım kırım tamir işleri yapmakla birlikte siz müşterilerine verdiği değeri yaptığı proje ve çalışmalardaki başarısı ile kanıtlamıştır. İstanbul moloz hattı  moloz alımlarında yapmanız gereken sadece çağrı merkezlerimizi arayarak ekip talebinde bulunmak olacaktır. İstanbul moloz hattı ; kazançlı ekonomik ve titiz çalışmaları ile 7/24 hizmet vermektedir.7/24 molozlarınız çağrı merkezimize bıraktığınız talep ile birlikte sizler ile iletişime geçilip en kısa sürede tüm bölgelerden çuvallı çuvalsız moloz alımlarınız yapılır. 

Google+

Call Now ButtonTIKLA ARA